Aquapel Klaasitaastaja

Aquapel Glass Treatment on uusimal tehnoloogial põhinev klaaside taastaja. Erinevalt klassikalistest klaasivahadest, mis ainult katavad klaasi vahasarnase kihiga, loob Aquapel klaasi molekulidega keemilised sidemed ehk lihtsamalt öeldes “saab klaasi osaks,” mitte ei kleepu lihtsalt pinnale. See tagab kuni 6 korda parema vastupidavuse.

Taastaja muudab klaasi pinna siledaks ja hüdrofoobseks. Nii paraneb klaasipuhastajate töö efektiivsus, klaas muutub vett ja mustust hülgavaks ning kaovad nähtavust halvendav veekile ning pimedas sõites ka tuledest tulenev sillerdus klaasil. Tänu pinna hüdrofoobsusele muutub veepiisa kaldenurk kuni 118 kraadini ehk veepiisk on osaliselt klaasi kohal õhus toetumata klaasile. Nii tekib vee piiskadeks muutumine ning klaasilt maha voolamine. Aine muudab valguse murdumisnurka klaasil, mistõttu märja klaasi läbipaistvus paraneb oluliselt. Eriti pimedas sõites.

Aquapeliga/ ilma                Aquapeliga/ ilma

   võrreldes klassikalise klaasivahaga kuni 6 korda pikem toime – isegi 10 kuud kuni aasta ja 20 000 km (sõltuvalt pesust ja kojameeste kasutustihedusest)

   tavaline klaasipuhastusvahend ei vähenda Aquapeli toimet

   toote uuesti pealekandmisel ei pea vana kihti eemaldama